مهران محمدی امین2024-03-13 13:01:06


آخرین مهلت استفاده رایگان از تلفن ابری برای کسب و کارها

بازار/ آخرین فرصت در سال 1402: بدون نیاز به دفتر کار در ۵ دقیقه صاحب شماره تلفن ثابت با امکان دایورت روی موبایل، سرویس تلفن گویا، منشی، فکس و صندوق صوتی شوید. همین الان می‌توانید این امکانات را

بازار/ آخرین فرصت در سال 1402: بدون نیاز به دفتر کار در ۵ دقیقه صاحب شماره تلفن ثابت با امکان دایورت روی موبایل، سرویس تلفن گویا، منشی، فکس و صندوق صوتی شوید.

همین الان می‌توانید این امکانات را دو هفته رایگان امتحان کنیدخدمات دفتر مجازی به کسب و کارهای ایرانی چیست؟ با خرید تلفن ابری دفترشما، مالکیت دائمی خط تلفن ثابت برای شما ثبت می شود.

به طور مثال با خرید خط تلفن اینترنتی با پیش شماره تهران، دیگر دغدغه تغییر شماره تلفن ثابت برای تغییر دفترکار وجود ندارد و مهم‌تر از آن نیازی به خرید تجهیزات و سخت افزار جانبی، سیم کشی و غیره نخواهید داشت.

تلفن گویاسرویس تلفن گویا به تماس‌گیرنده امکان می‌دهد با انتخاب داخلی، به فرد موردنظر در کسب و کار شما وصل شود.

هنگام خرید سرویس تلفن گویای دفترشما، یک خط تلفن ثابت به انتخاب خودتان به شما واگذار خواهد شد.

سپس می توانید با مراجعه به پورتال آنلاین دفترشما، در بخش تنظیمات تلفن گویا، موارد مختلفی را مثل پیام آغازین، آوای انتظار، داخلیها و اولویت دایورت تماس، مسیریابی تماس، زمانبندی سرویس برای ساعات و روزهای کاری و غیرکاری شخصی سازی کنید.

منشی مجازیمنشی مجازی یا منشی دورکار دفتر شما اپراتوری است که بدون اینکه در محل کار شما حضور داشته باشد، به صورت حرفه ای تمامی تماس های کاری شما را مدیریت می کند و شما را از استخدام منشی و هزینه های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی نیاز می کند.

فکس اینترنتیشما با استفاده از فکس اینترنتی دفترشما از خرید و تعمیر دستگاه فکس، شارژ کارتریج و غیره بی‌نیاز شده وهزینه‌ سخت افزاری ندارید.

همچنین با استفاده از سرویس آنلاین فکس اینترنتی دفترشما، در ابتدا به انتخاب خودتان یک شماره ثابت  تهران گرفته و روی این شماره می‌توانید به صورت نامحدود دریافت  و ارسال فکس از طریق اینترنت داشته و گزارش آن را روی پورتال و ایمیل خود مشاهده کنید.

صف انتظارهنگامیکه همه خطوط تلفن در حال استفاده باشند یا تمامی اپراتورها مشغولند، تماس‌های جدید به صف انتظار انتقال داده می‌شوند.

این به مشتریان امکان می‌دهد که در صف منتظر بمانند تا به ترتیب به تماسشان رسیدگی شود.

این قابلیت به کسب وکارها کمک می‌کند تا خدمات مشتریان را بهبود دهند، همچنین از دست رفتن تماس‌ها کاهش پیدا کرده و بهره‌وری کارمندان بالا می رود.

ضبط مکالمات تلفنیضبط مکالمات تلفنی در تلفن اینترنتی به شرکت‌ها و کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا تمام مکالمات تلفنی را بدون نیاز به نصب و نگهداری سخت‌افزارهای ضبط مکالمات در محل فیزیکی به صورت مرکزی ضبط و ذخیره کنند.

شما به وسیله این قابلیت می توانید تماس های تلفنی داخلی و تماس های تلفنی ورودی و خروجی شرکت خود را در سیستم تلفنی اینترنتی و سرویس تلفن ابری ضبط کنید.

ترانسفر داخلیترانسفر داخلی در تلفن اینترنتی به این صورت است که تماس یک کاربر به یک داخلی دیگر در یک سیستم تلفن ابری انتقال داده می شود.

این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا تماس‌هایی که به شماره داخلی خود دریافت می‌کنند را به یک شماره داخلی دیگر ترانسفر کنند، به طوری که تماس به شماره اولیه قطع شده و به شماره دوم منتقل می‌شود.

 داشبورد گزارش لحظه ای با تلفن اینترنتی دفترشما، مدیران کسب و کار به داشبورد گزارش لحظه ای تماس اپراتورهای دفترشما با مشتریانتان در هر زمان  و مکانی که باشند دسترسی خواهند داشت، این گزارش شامل تعداد تماس‌های در صف، میانگین زمان نگهداری افراد پشت خط، میانگین زمان رسیدگی و غیره است.

تست رایگان تلفن ابری دفترشما پیش از خرید تلفن ابری می توانید با ثبت نام در پورتال دفترشما 15 روز رایگان از این سیستم استفاده کنید و زمانی که از طرز استفاده و امکانات آن آگاه شدید، نسبت به پرداخت وجه و ارتقای حساب کاربری خود اقدام کنید.

تمام افراد حقیقی و حقوقی در سراسر کشور می توانند با انتخاب بسته مورد نظر خود و تکمیل مراحل ثبت نام، از تمام مزایا و امکانات سرویس تلفن اینترنتی استفاده کنید.

شما می توانید از هرکجای ایران با خرید یکی از بسته‌های تلفن اینترنتی، یک شماره تلفن ثابت تهران داشته باشید و تماس‌ها را بصورت هوشمند روی گوشی تلفن همراه یا شماره شهر خود دایورت کنید.

  


بازنشر : آخرین خبر