مهران محمدی امین2023-08-30 22:15:08


تشکیل ستاد برگزاری سومین رویداد تجارت الکترونیکی به دستور رییس مرکز تتا

آخرین خبر/ به گزارش فرشاد زاهد، مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، سومین رویداد ملی تجارت الکترونیکی با شعار «در ایران دیجیتالی، همه ما سهیم هستیم» برگزار خواهد شد.  سومین رویداد ملی تجارت الکترونیکی و تجلیل از کسب‌ و‌ کارهای دارای رتبه اعتماد برتر، در تاریخ 14 مهر ماه 1402  برگزار خواهد شد.

به گزارش فرشاد زاهد، مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، سومین رویداد ملی تجارت الکترونیکی با شعار «در ایران دیجیتالی، همه ما سهیم هستیم» برگزار خواهد شد.

 سومین رویداد ملی تجارت الکترونیکی و تجلیل از کسب‌ و‌ کارهای دارای رتبه اعتماد برتر، در تاریخ 14 مهر ماه 1402  برگزار خواهد شد.

به گزارش سرپرست دفتر ریاست و روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، سومین رویداد ملی تجارت الکترونیک با چشم انداز و اهداف جدید و با تمرکز بر هم افزایی و ایجاد شبکه های تجاری بین کسب و کارهای دیجیتال ایرانی با شعار «در ایران دیجیتالی، همه ی ما سهیم هستیم» و با حضور مقامات عالی وزارت صمت، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مرکزی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، سازمان مدیریت صنعتی، انجمن‌ صنفی کسب و کارهای اینترنتی، انجمن تجارت الکترونیکی، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، اتحادیه کسب و کارهای مجازی و مدیران کسب ‌و‌ کارهای الکترونیکی برگزار خواهد شد.

مخاطبان این رویداد، تمام شرکت‌های تجارت الکترونیک و سایر علاقه‌مندان به این حوزه هستند که تعداد آنها بالغ بر ۲۰۰ هزار کسب و کار الکترونیکی و دیجیتال است که تمامی این واحدها می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی که در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد، برای حضور در این رویداد ملی اقدام کنند.

ستاد برگزاری سومین رویداد تجارت الکترونیکی بر آن است که به صورت منظم با اطلاع رسانی عمومی، گزارش و اخبار کاملی از این رویداد را در رسانه های پر مخاطب ارائه دهد.


بازنشر : آخرین خبر