مهران محمدی امین2023-07-03 02:15:07


سازمان امور مالیاتی: پلتفرم‌های داخلی کمتر از ۵۰۰ هزار دنبال کننده دارند!

سازمان امور مالیاتی: پلتفرم‌های داخلی کمتر از ۵۰۰ هزار دنبال کننده دارند! مجموعه: اخبار تکنولوژی در حالیکه وزیر ارتباطات مدام از کاربران میلیونی پلتفرم‌های داخلی سخن می‌گوید امروز سخنگوی سازمان امور مالیاتی آمار عجیبی از میزان دنبال کننده‌گان این پلتفرم‌ها ارائه داد. به گزارش ایلنا، مهدی موحدی بک‌نظر سخنگوی سازمان امور مالیاتی در پاسخ به این سوال که فعالان در پلتفرم های داخلی هم مشمول مالیات خواهند شد، گفت: «پلتفرم‌های داخلی جدید هستند و تعداد دنبال کننده‌ها در این پلتفرم ها به ۵۰۰ هزار نفر نمی‌رسد و افرادی که درآمد آن‌ها شناسایی شده در پلتفرم‌های خارجی مانند اینستاگرام فعالیت داشتند

سازمان امور مالیاتی: پلتفرم‌های داخلی کمتر از ۵۰۰ هزار دنبال کننده دارند! مجموعه: اخبار تکنولوژی در حالیکه وزیر ارتباطات مدام از کاربران میلیونی پلتفرم‌های داخلی سخن می‌گوید امروز سخنگوی سازمان امور مالیاتی آمار عجیبی از میزان دنبال کننده‌گان این پلتفرم‌ها ارائه داد.

به گزارش ایلنا، مهدی موحدی بک‌نظر سخنگوی سازمان امور مالیاتی در پاسخ به این سوال که فعالان در پلتفرم های داخلی هم مشمول مالیات خواهند شد، گفت: «پلتفرم‌های داخلی جدید هستند و تعداد دنبال کننده‌ها در این پلتفرم ها به ۵۰۰ هزار نفر نمی‌رسد و افرادی که درآمد آن‌ها شناسایی شده در پلتفرم‌های خارجی مانند اینستاگرام فعالیت داشتند.

»   این در حالی است که وزیر ارتباطات در آخرین آماری که اردیبهشت ماه سال جاری ارائه کرده بود، تعداد کاربران پیام رسان‌های داخلی را بیش از ۴۰ میلیون اعلام کرد.

   


بازنشر : بیتوته