طراحی و اجرای وب سایت هاِ تجاری


بخش مهمی از تبادلات و ارتباطات با مشتریان و بازار در فضای مجازی و اینترنت رخ می دهد و مشتریان از هر کسب و کاری توقع دارند که ارتباطات و جریان اطلاعات در مورد محصولات و خدمات خود را سریع و با تکنولوژی روز به آنها برساند. از این روز هر کسب و کاری نیازمند است که یک بازوی الکترونیکی برای تجارت خود ایجاد کند.

سیستم مدیریت محتوای راهبل (Rahbel CMS) یک CMS کامل برای پیاده سازی وب سایت های تجاری و فروشگاه های اینترنتی است، این CMS از سال 89 تاکنون 7 نسخه داشته است که از ابتدا بر اساس نیازمندی های شرکت ها و کسب و کارها توسعه یافته است. در این سال ها پیاده سازی صدها وب سایت شرکتی و تجاری انجام شده است .در برخی پیاده سازی ها علاوه بر اطلاع رسانی و ارائه اطلاعات محصولات و خدمات ، نیازمندی های دیگری برای تسریع ارتباطات با مشتریان، نمایندگی ها و ... انجام شده است .
پنل فارسی و بی نیاز از کدنویسی و دانش طراحی صفحات و ... یکی از مزیت های این سامانه است. که مشتریان می توانند با کمترین هزینه و منابع انسانی وب سایت خود را مدیریت و بروزرسانی کنند. باتوجه به معماری خاص این CMS بروز رسانی های امنیتی، ساختاری و موارد مربوط به سورس و یا سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) به شکل همیشگی و خودکار از طریق سرور مرکزی انجام می شود و برای سال ها وب سایت های پیاده سازی شده با این CMS بروز و قابل استفاده خواهند بود .
تجربه پیاده سازی صدها وب سایت برای بخش تجاری و کسب و کار کشور و تقاضای بالا برای سئو که در واقع بازوی اصلی کسب و کارها برای تبلیغات است تلاش تیم فنی را در سمت و سوی بالا بردن کیفیت این موضوع برده است.

 

 کسب و کار الکترونیک